Monitory mało i wielkoformatowe

Monitory mało i wielkoformatowe

Monitory są niezbędnym elementem każdego komputera stacjonarnego. Obecnie używane monitory to ekrany komputerowe, obsługiwane przez komputer zwykle za pośrednictwem karty graficznej, która jest elementem komputera bądź może być wbudowana w sam monitor.
Żyjemy w czasach zawrotnych prędkości i wielkich rozmiarów. Kiedyś szczytem techniki była miniaturyzacja. Dziś jest nim zadziwiająca wielkość. Wszystko musi być jak największe – smartfony, tablety, monitory. Ekrany wielkoformatowe (inaczej Large Format Display), to ogromne możliwości i rozwiązania dosłownie naszpikowane technologiami.

Monitory wielkoformatowe to ogromne wyświetlacze dedykowane biznesowi, marketingowi oraz wszystkim organizacjom i firmom pragnącym prezentować swoje treści w wysokiej jakości. Wielkoformatowe monitory występują w wielkościach od 32 do 98 cali, wyświetlają obraz w rozdzielczościach Full HD (1920×1080) oraz 4K (3840×2160), przy zachowaniu wysokiego kontrastu statycznego oraz jasności. Zastosowanie matryc MVA, AMVA, IPS, S-IPS oraz SVA o podświetleniu LED gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów oraz najszersze dostępne kąty widzenia, 178° w pionie i w poziomie. Najlepsze monitory wielkoformatowe posiadają także wszystkie potrzebne wejścia i wyjścia sygnału cyfrowego, analogowego, audio, gniazda oraz porty USB. Dla komfortu użytkowania, monitory wyposażono także w piloty ułatwiające nawigację w interfejsie urządzeń. Doskonała jakość wyświetlaczy potwierdza certyfikat gwarantujący nieprzerwaną pracę urządzenia przez 12, 18 a nawet 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu.

Monitory mało i wielkoformatowe

Szeroka oferta producentów